Wednesday, March 28, 2007

Animal Crossing is REALLY addictive.

Nii. Ma ajasin Animal Crossingut taga juba siis, kui see DS meie majja soetati. Soomest isegi. Seal ei olnud :( Ja ma otsisin online-poodidest ja oleks tellinudki, kui Amazon seda Eestisse saatnud oleks. Piinu leevendas veidi vahepeal ostetud "Yoshi's Island DS", mis ka väga fun mäng oli, tegelt.(I still haven't completed it, though :x).
AGA mõned päevad tagasi, laupäeval, ma nägin Animal Crossingut Ülemiste elektroonikapoes :)))) Ja muidugi mu isa ei soovind seda osta ja mul polnud raha. Aga hädast aitas välja vennaraas, kes uskus mu juttu, et see on paljukiidetud ja hea mäng ja ta ostis selle. Ja see mäng on hea!

Mu vend oli esimene, kes seda mängida sai niisiis sai ta valida küla nime. Mis mind nüüd kohutavalt häirib :( "new york". Jah. VÄIKESE TÄHEGA D: Kohutav. Ma rääkisin temaga ja palusin luba uus küla teha. Ta lubas ja kui mu vennad täna õhtul Spyroga lõpetavad siis ma teen asja ära (Kuhugi vahele peaks Geo ka mahtuma..)

Igastahes. LET ME INTRODUCE YOU TO THE WACKY VILLAGERS :D


"Harrumpf!"
Minu isiklik lemmik on Chief, ta on punane hunt ja ta on vist gei. Või vähemalt bi-curious küll. Ta on täielik moe-järgija ja dissib kogu aeg teisi villagere ja nende moe-stiile. Kaasa-arvatud mind :( Aga ta on siuke äge rebel, kui ta parajasti just ei emotse, et ta sooviks kellegagi koos elada(Jah, ta nutab) (Ta on ka maininud minu poisist roommate'i, kellega ta sooviks elada "aga mu maja on liiga väike :(". FURTHER PROOF that he's gay) või siis ei vingu, et ta nii väga tahaks seda Orange Check T-särki(I GET IT, YOU LIKE IT. Sheesh. Ma viiks selle talle, aga ma ei leia seda kusagilt. Ma leidsin Red check tee ja saatsin selle talle, lohutuseks). Aa! Ja tal on äge, madal hääl :D Kõik teised on siukse high pitched.

"I will break your legs!"
Siis on seal Nook, kes on pesukaru. Vist. Ta on see kohalik poeomanik ja see, kes sinult maja maksu sisse nõuab. Kui sa temaga sitasti käitud, või disrespectid siis ta vist tõstab seda maksu. Ma pole julgenud ülbe olla temaga :D
Ta on paras perv. Kui sa ta poodi lähed siis ta käib sul kogu aeg hästi ligidal järgi. Ja kui sa tema heaks tööle hakkad, siis ta annab sulle uniformi. "Pane see selga". Ma esimene kord suures segaduses otsisin riietuskabiini vmt, ja üllatus üllatus, vend jooksis järel jälle :D Pervert! Lõpuks jõudis kohale, et mingi keerdhüppega vahetab riideid, nagu Simsis.

"Deliver this package for me..."
Sally on väike, laisk orav. Ta seisab Monique'i maja taga ja on siis valmis mulle 500 belli maksma, et ma Moniquele paki viiksin ära maja ette... Jobu. A ta on siuke sõbralik klemm, kes kogu aeg ilgelt sõber on ja väga häppi.

"Pfffft!"
Monique on litsi välimusega valge kass. Ta on veits bitchy, aga üldiselt sõbralik. Saab kogu aeg kinke ja pakke teistelt. Ja käivad kõlakad, et tema ja sinine kotkas käivad :O Vingub pidevalt, kui külm õues on.

"I love you, I love you not."
Sinine pingviin nimega Cube on ka Moniquega mingi BFF. Tal on imelikud silmad ja ta teeb siukseid "I love you" märkusi.

2 comments:

Mylo said...

so many furry little animals...so little life

Eva said...

You'd understand if you had that game :D