Saturday, October 13, 2007

18 aastat vana.


Yeay. Ma olen VANA nüüd!

A tegelt ma pidasin eile sünnipäeva : D Ja minu arust oli täitsa fann. Kui välja arvata see, et me nii muuseas suutsime kojauksel klaasid eest ära saada. Jep. Leave it to me to do something like that. Ja põrandad on ära sitatud, üks klaas lõhuti ära.. Aga üleüldiselt vist lõppes hästi :D Suure surmaga sai kõigile isegi normaalsed magamiskohad! Jeee!

Vesipiipu tegime üllatavalt vähe. Aga tantsida sai korralikult :D Ja mulle meeldis meie nagu-conga-line-aga-ägedam üritus. Ja muidugi- Singstar oli pool pidu. AITÄÄÄHHH Gretele nende eest! Kahju, et sa ei tulnud :(

Kingitused olid kõik nii toredad. "Birds" DVD ja Maroon 5 uus plaat ja BLIINNGGG ja muidugi palju self-help raamatuid (Mulle ikka meeldis see, kuidas ma neid ette lugesin ja me mõlemad Monikaga naerust kõverad olime samal ajal kui muu rahvas noogutas ja naeratas ja proovis naljast aru saada :D) ja rahaaaa (Koos kasutatud bussipiletite ja marsatšekiga..)! Pluss ilusad lilled. Ja muidugi pluus, mille Anette tõi : D Nüüd saan ma ka stiilne olla!

Mulle meeldib ka see, et kui sa tuled Eva juurde siis ÄRA ENAM EI SAA. Punkt. Anette, Morru, Stiven ja Klorru ei saand kuidagi kohe :D Alguses nad läksid marsat ootama- MILLEST NAD MAHA JÄID. Siis me tõime nad tagasi. Siis mingi aja pärast viisime neid taksot ootama, MILLEST NAD MAHA JÄID. Taksojuht ületas kiirust ja patrull pidas ta kinni ja ta ei tulnudki :) Siis me tõime nad tagasi. Ja alles mingi varsti said Anette ja Morru Anette issiga koju. Ja Klorru ja Stiven said veel hiljem Klorru issiga koju. Päris tšill.
Suur aitäh Otile, kes oli meie kaine autojuht :D

Suur-suur-suur aitäh kõigile koristajatele ka! Küll need, kes kojaukse juures askeldasid ja ka need, kes hommikul, kui mina alles magasin, maja korda tegid. Aga see nali, et "KÕIK ON JUBA KOJU LÄINUD :)" oli väga julm. Ma juba rõõmustasin, et jess, ei pea kedagi bussipeatusesse sõidutama! Ja siis kuulsin kuskilt Kuki häält :( Tänks, Tiiu, noh!

PS: Mul on siin üks välgumihkel, suitsupakk, pusa. Need ei ole minu omad!

4 comments:

Tiiu said...

"KAS TEIL AJUSID EI OLE ET TE SEDA MAJA LÕHUTE????" - Markus W. Pert :D

SteamyAfrican said...

Markuse tekst ja kisa majja sisenedes oli hindamatu ja unustamatu.
I'll never forget it :D

Mylo said...

mingi Mehhiko seriaali perekond läks lahti hommikul järsku

Anonymous said...

aga sws-l sai ka aasta täis