Monday, March 28, 2011

korter!So. Mingite olude tulemusel on mul tekkinud olukord, kus ma vist saan täitsa oma korteri. Investeerimine kinnisvarasse ja puha. Käisime täna vaatamas Koidu tänaval asuvat kolmetoalist, mis oli absoluutselt täiuslik ja ma tahaks teiega veidi jagada neid pilte.
Üldplaan oli kolmekorruseline (kahe korruse peale jaotatud poolkorrused siis), nii et see, mis me välja valisim algas alt korruselt magamistubadega, keskel oli suurtuba+kööginurk ja üleval siis esik + wc + garderoobi speiss. A ja saun oli ka. Ja rõdu. Ja välisukse ees kohe oli ka rõdu.Ja uus maja ja uued elanikud (enamus majast veel tühi) ehk siis on lootust, et eestikeelt rääkivad naabrid ja noored inimesed. Ja kui mul on mitu korrust, siis ei tohiks muusika ka peaaegu üldse probleemiks olla ja kõik see asub minu praeguse kodu lähedal ka!

Tundus nii pöörfi ja armusin sellesse nii ära. Kardan, et teistel korteritel on sellist raske üle teha niisiis pöidlad pihku, et Eva selle kodu saaks, sest et siis te saate kõik mulle soolaleivapeole tulla ja minuga seda siirast õnne jagada :)))

No comments: