Tuesday, November 29, 2011

long time no see

Noh. Gert saatis mulle öösel kirja, et ma peaks blogiposti tegema. No ma proovin siis.

Räägin teile oma kõige sitemast nädalast-ja-poolest so far.

Asi sai alguse sellega, et mu kallis tädi Eha omas mingeid ajakirju, mida mu emal oli vaja. Läksin neid tema juurest tooma ja sain täiesti lampi pureda Volli käest. Volli on 13 aastane suur krants, kes ilmselgelt mind enam ei mäleta. Lõpetasin traumapunktis. Nädal ja päev hiljem teeb jalg ikka veel suurt valu ja näeb rõve välja, suht viis.

Siis, mõned päevad hiljem suutsin oma Pärlikese katki sõita. Garaažist lahkudes jäi seinanurk ette. So far on teada, et vist enam-vähem 100 eurone mats. Käisin täna STL autos, et näha, mis nad ütlevad. Hander lubas mulle hinnapakkumise e-mailile saata. Whoopidooo.

Ja kõige suurem ja vahvam laks - Parkimiskoht, mille ma maja alla ostsin, eksju? Apparently müüdi see nüüd uuesti maha ja selle uus omanik lubas mind kohtusse kaevata, kui ma tema kohal parkimist ei lõpeta :) Niiiiiii tore! See issue on alles lahenemas, niisiis ei oska ma veel palju öelda.

Noh. Suht nii ongi ju. Olen hetkel voodis, kuulan iTunesist muusikat ja hakkan vist kohevarsti uuesti multikaid vaatama. Pole väga midagi targemat teha ja ma ei viitsi ka...

Uus Bloggeri disain on põnev.

No comments: