Saturday, March 17, 2012

rehab

Mul on olnud imehea tervis viimased 22 aastat. Ei saa öelda, et midagi kurta oleks. Nohu siin, üksik angiin seal, aga suures pildis olen okei.

Ja nüüd äkki on mul mingid idiootsed migreenid. Olukord, mis aheldab mind voodisse, kus olla on nii valus, et millegi muu tegemine kui ühe koha peal lebamine kõne allagi ei tule. Ja niimoodi mitu korda ja iga paari päeva tagant. Vereanalüüsid olid korras, apparently olen terve. Neuroloogi aja sain alles kuu aja pärast ja kui ma end eraarsti juures ogaraks ei taha maksta, siis peangi sellega leppima... Kuu aega siis teen mida...? Loodetavasti ei sure vahepeal valu kätte ära. Ma ei ole küll veel traumapunktis käinud, aga kui asi nii jätkub siis lähen neilt küll migreenirohte manguma.

Arvestades antud olukorda on lugu selline, et ma ei julge nt. absoluutselt alkoholi tarvitada. Ma ei julge tegelt isegi pikemalt arvutiekraani vaadata, või pimedast toast õue minna. Üldse mitte midagi ei julge enam teha sest selline para on peal, et pea hakkab taas valutama... Leidsin, et tulen linnas ära Jürisse. Ardi läks nagunii Vormsile pikemaks ajaks, isegi Priit ja Rix tõmbasid Pärnu minema. Mis mul seal linnas ikka erilist teha. Korjasin kassi ja muu kräpi kokku ja tulin siia. Võtan mõnda aega veidi vabamalt ja vaatan, kaua ma siin niimoodi istuda viitsin. Prognoosin paar päeva, aga kui väga meeldima hakkab siis ehk kauemgi...

Jüris on tegelikult hea. Kodus on hea. Time-out on hea.

Oh, ja teate mis veel? Mul, Tomil ja Ardil on üks imeline bisnesplän ja ma usun, et meil tuleb selle teostamine ka hästi välja :) Stay tuned for more!No comments: