Friday, May 27, 2011

grillfest 2011Tere taas, mu ustavad 3 (või nii) lugejat!

Istun hetkel Herr Rixiga katusekohvikus, joome kohvi ja teeme tööd. Võinoh, tema teeb tööd ja mina passin Facebookis tühja ja naudin niisama meeldiva inimese seltskonda.

Viimased paar päeva on olnud täitsa vahvad. Mulle väga meeldib see, et kui mul autot ei ole, siis mul on väga vähe kohti kuhu minna, aga kui elu naeratab mulle ja ulatab mulle autovõtme, siis on kohti, kuhu minna ja inimesi, kellega kokku saada nii nii palju, et kodus olemiseks enam üldse aega ei jää.

Homme läheme suurema seltskonnaga Haapsallu. Toimub üritus nimega Grillfest ja Hardo jutu järgi on kõik seal küll amatöörid, aga ma kardan, et ainsad pärisamatöörid oleme meie oma kalli crewga ja ilmselt midagi uhket me sealt ei võida. Meil on kaasas Silver, kes on vana imekokk ja teeb superhäid pelmeene (olen kuulnud, ei ole kunagi maitsnud) ja meil on Kristo, kes vist grillmeistrina päris pikalt töötanud on nii, et nende kahe noormehe peale võime siis loota. Teised on ilmselt rohkem nagu mina: sõidavad kohale ja chillivad ja naudivad elu. Vihma pidi tulema, aga loodame, et see päris nii ei lähe.

Grillfesti saab ilmselt nimetada üheks vahvaks kultuuritripiks, mida meil viimasel ajal nii nii vähe on olnud. Asi on Sassis. Kui Sass veel Eestis oli, siis käisime me väga tihti vahvatel trippidel. Pärast tema lahkumist on kuidagi suiku vajunud see komme. Aga 4. juuni tuleb rõõmus poiss tagasi ja suvi võib jälle alata!

Suures pildis oli mul lihtsalt kirjutamise ja jauramise isu praegu. Pikk tühi tekst. Äkki aitab kellelgil (Berit?) igavust peletada umbes minutiks vähemalt. Midagi paremat ma pakkuda ei oska. Kuulake Owl City uut albumit ka. Hästi hästi hea ja positiivne muusika!

"Dreams Don't Turn To Dust" on selle loo nimi.

No comments: