Tuesday, May 21, 2013

Grey Anatoomia viimased kaks osa

Nii, kes ei ole Grey viimast kahte osa vaadanud (season finale ja episood enne seda) siis ärge lugege edasi, kui te spoilereid ei taha. Kuna mul pole ühtegi foorumit, kus fännidega koos kaasa elada, pean ma end siin väljendama veidi. Sest olgem ausad, Siimu minu kilkamine sellel teemal väga ei koti...


See ülemine pilt on minu nägu terve need kaks episoodi. Nagu ma saan aru, et kõik vinguvad, et Grey on liiga kaua kestnud ja peaks juba ammu läbi olema, aga no mitte ükski 40-minutiline sari pole mind niii ammu teleka küljes hoidnud!

Arizona pole mulle EVER meeldinud. Ma ei tea, näitleja on nunnu ja tegelane on alati olnud selline hästi rõõmus ja päikeseline, aga... Ta käitub nagu imbekas. Siis kui Callie oli nõus temaga Aafrikasse kolima jättis ta Callie maha sest, et too vingus liialt. Jep, inimene oli nõus oma elu üles ütlema ja riiki vahetama teise pärast, kas siis tõesti ei tohi veidi bitchida? Ja nüüd Arizona pettis Calliet mingi arstiga, kellel polnud sooja ega külma sellest, kas too, kellega ta just magas on abielus või ei, ja kuidagi suure tüli käigus suudab Arizona Calliet süüdistama hakata sest too tegi otsuse pärast lennuõnnetust Arizona jalg maha lõigata, viisina tema elu päästa. Savi, et Callie terve selle aja, mil ta tüdruksõber deprekas oli teda toetas ja ootas ja üldsegi ei surunud millegagi. "YOU WEREN'T THERE!" on kõige olulisem ja nüüd on õnnetu arst süüdi selles, et ta nendega lennuõnnetust üle ei elanud. Amazing! Ma loodan, et nad on lõplikult lahus, sest see kokku-lahku tüütab mind erakordselt ära, kuna Callie on minu arust imeline ja Arizona on ebameeldiv imbekas.

Kui palju actionit võib kahte episoodi mahutada! Puu läbi arsti elutoa akna, rase naine trepist alla kukkumas (Mehhiko seebiseriaalide klišee, much?), plahvatav buss, peategelane opilaual suremas ja ainult internid teda opereerimas, mitmeaastapikkune abielu purunemas tänu petmisele, terves haiglas elektrikatkestus kus generaatorid ei tööta ja varuakusid ei ole, veel üks peategelane ilmselt surnud... What the hell??? Ei, ma ei kurda. See oli kõik awesome ja see hooaja lõpp tõesti oli super. Mina olen kindlasti tuleval aastal jälle vaataja. 

Mul on nii kurb tunne, et Yang ja Hunt ei toimi. Nad sobivad nii imehästi kokku, ma ei saa aru, miks sarja kirjutajad ei leia, et nad võiks koos olla. Samamoodi meeldis mulle Kepneri uus peiks, kes talle abieluettepaneku tegi ja ometigi ta on ikka veel nii kinni Jacksonis... Suhtedraamasid oskab see sari hästi, pean tunnistama.

Mul oli enne nii palju mõtteid veel, aga selle posti kirjutamine toimub mitu tundi pärast kummagi episoodi vaatamist. Ei mäleta enam eriti rohkem. Aga noh, sain ennast siiski mingil määral välja elatud. Grey: ma ei jõua uut hooaega ära oodata!

No comments: