Tuesday, June 18, 2013

macid ja bemmid

Kes ütleb, et inimest ei ole võimalik muuta? Olude sunnil on ju alati. Ja suhtes olles inimesed muganduvad teatud asjadega.

Siim on igavene PC-armastaja ja ilmselt pole eales ette kujutanud, et temast kunagigi Maci-kasutaja saaks. Aga kae nalja. Olles uue arvuti otsingul sattus juhuse tahtel tema teele üks valge Macbook ja ükski normaalne inimene ei ütle sellele ei, kui tal arvutit vaja. Olen teda terve aja Macilainele suunanud ja mul on nii hea meel, et ta sellesse firmasse nüüd paremini suhtub kui meie suhte alguses, näiteks. Ma ei tule väitma, et see on parem kui PC ja kindlasti Siim kasutaks parema meelega Windowsit, aga mul on hea meel, et ta lepib ja Macile võimaluse annab!

Pluss, noh, mulle meeldib kui asjad matchivad :)

Aga ega see asi ei ole ju ainult ühepoolne! Tänu Siimule olen mina kõvasti leebemaks muutunud seoses bemmidega. Olles üles kasvanud suhteliselt bemmivaenulikus peres ja olles enamuse aja hänginud inimestega, kes samasugust bemmivaenulikkust õhkavad, ei saagi loota, et minust oleks selle automargi fänn saanud. Aga! Tunnistama peab, et tegu on hea autoga ja kui mul tekiks võimalus endale BMW saada, muidugi ma ei ütleks ei. See oleks lauslollus. Kuuenda seeria omad meeldivad mulle veel eriti ning Siimu E28 mind ka külmaks ei jäta. Ma ei saa küll öelda, et see auto (ja see mark) mu lemmikud oleks, aga ta näeb tõsiselt hea välja ja varsti on ta ka sama töökindel, kui minu kallis auto!

Koos näevad meie autod muidugi eriti uhked välja!


No comments: